WWW.GEOLOG.WARSZAWA.PL

GEOLOG WARSZAWA

GEOLOG - USŁUGI GEOLOGICZNE WARSZAWA I OKOLICE

Opinie geotechniczne Warszawa i okolice

Opinie geotechniczne

Zgodnie z prawem dotyczącym budownictwa, w tym także stawiania budynków jednorodzinnych, jest uzyskanie odpowiedniej opinii geotechnicznej. Jest to ważne, ponieważ dzięki niej można określić nie tylko zakres wykonania kolejnych badań geotechnicznych, ale też po prostu zapewnić bezpieczeństwo powstającego budynku. Z tego powodu oferujemy Państwu wykonanie profesjonalnych i godnych zaufania opinii geotechnicznych.

Co opiniujemy?

W zakres niezbędnych badań geotechnicznych, jakie wykonujemy wchodzi między innymi określenie kategorii geotechnicznej powstającego budynku. Jest to ściśle związane z obowiązującym w naszym kraju prawem i implikuje kolejne obowiązki, jakie trzeba spełnić. Na tej podstawie nasi klienci zyskują także informację, jakie badania należy wykonać, by móc bezpiecznie i zgodnie z prawem wybudować dom lub inny obiekt.  

    Opinie geotechniczne Warszawa i okolice   Opinie geotechniczne Warszawa i okolice   Opinie geotechniczne Warszawa i okolice

Jak wygląda sprawozdanie?

Oczywiście w ramach świadczonych usług oferujemy wykonanie szczegółowego sprawozdania, które będzie obejmowało wyniki prowadzonych przez nas prac. Taki dokument składa się z części opisowej, w której zawarta zostaje dokładna opinia dotycząca gruntu pod inwestycję, a także szczegółowy opis położenia terenu i budowy geologicznej. Ponadto tutaj zawarta jest także informacja dotycząca tego, jakie kolejne badania należy wykonać przed rozpoczęciem budowy. Druga część dokumentu, jaki dla Państwa tworzymy to część graficzna. Zawiera ona przede wszystkim mapy terenu oraz przekroje geologiczne. Tu znajdą Państwo także opis symboli wykorzystanych do wykonania owych przekrojów.

Zapraszamy do kontaktu!