WWW.GEOLOG.WARSZAWA.PL

GEOLOG WARSZAWA

GEOLOG - USŁUGI GEOLOGICZNE WARSZAWA I OKOLICE

Geolog Warszawa Śródmieście, Ursus, Targówek, Włochy, Ochota


Niezbędne badanie zagęszczenia gruntów – dbamy o każdy detal!

W odpowiedzi na Państwa potrzeby już jakiś czas temu zaczęliśmy realizować w ramach naszych usług profesjonalne i kompleksowe badanie zagęszczenia gruntów. Wiedza o tym, czy grunt spełnia wymagania założone przez wstępne projekty jest niezbędna. Bez tego żadne inwestycje czy przedsięwzięcia nie mogą ruszyć dalej. Mowa tutaj o kwestiach związanych z właściwym stanem podłoża drogowego, ramp, fundamentów, chodników, nasypów kolejowych czy podsypek pod posadzkę. Jeśli którakolwiek z tych kwestii dotyczy Państwa najbliższych planów i szukają Państwo firmy, która precyzyjnie wywiąże się z tego zadania, jakim jest badanie zagęszczenia gruntów – prosimy czytać dalej.

    Geolog Warszawa Śródmieście, Ursus, Targówek, Włochy, Ochota   Geolog Warszawa Śródmieście, Ursus, Targówek, Włochy, Ochota   Geolog Warszawa Śródmieście, Ursus, Targówek, Włochy, Ochota

Dlaczego my?

Przede wszystkim wyróżnia nas doświadczenie. Wieloletnia praktyka pozwala nam na bezbłędną realizację zleceń. Kolejną cechą jest nasz potencjał pod postacią wyspecjalizowanego zespołu fachowców – ponadto jesteśmy zgraną grupą ludzi, dzięki czemu praca idzie szybciej, sprawniej, po prostu bezproblemowo. Warto jeszcze nadmienić o tym, że korzystamy z najlepszych technik i najwyższej jakości sprzętu do realizacji zleceń – stąd nie ma mowy o pomyłkach. W tym kontekście w krótkim wykazie zarysujemy Państwo zarys wykorzystywanych przez nas sposobów do przeprowadzania badań zagęszczenia gruntów.

  • Lekka płyta dynamiczna
  • Profesjonalna sonda DPL
  • Niezawodne sondy DPS/DPSH

Jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług – dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych Klientów – warto. 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu!