WWW.GEOLOG.WARSZAWA.PL

GEOLOG WARSZAWA

GEOLOG - USŁUGI GEOLOGICZNE WARSZAWA I OKOLICE

Geolog - badania, opinie geologiczne Pruszków, Przasnysz


Niezbędne badanie zagęszczenia gruntów – dbamy o każdy detal!

W odpowiedzi na Państwa potrzeby już jakiś czas temu zaczęliśmy realizować w ramach naszych usług profesjonalne i kompleksowe badanie zagęszczenia gruntów. Wiedza o tym, czy grunt spełnia wymagania założone przez wstępne projekty jest niezbędna. Bez tego żadne inwestycje czy przedsięwzięcia nie mogą ruszyć dalej. Mowa tutaj o kwestiach związanych z właściwym stanem podłoża drogowego, ramp, fundamentów, chodników, nasypów kolejowych czy podsypek pod posadzkę. Jeśli którakolwiek z tych kwestii dotyczy Państwa najbliższych planów i szukają Państwo firmy, która precyzyjnie wywiąże się z tego zadania, jakim jest badanie zagęszczenia gruntów – prosimy czytać dalej.

    Geolog - badania, opinie geologiczne Pruszków, Przasnysz   Geolog - badania, opinie geologiczne Pruszków, Przasnysz   Geolog - badania, opinie geologiczne Pruszków, Przasnysz

Dlaczego my?

Przede wszystkim wyróżnia nas doświadczenie. Wieloletnia praktyka pozwala nam na bezbłędną realizację zleceń. Kolejną cechą jest nasz potencjał pod postacią wyspecjalizowanego zespołu fachowców – ponadto jesteśmy zgraną grupą ludzi, dzięki czemu praca idzie szybciej, sprawniej, po prostu bezproblemowo. Warto jeszcze nadmienić o tym, że korzystamy z najlepszych technik i najwyższej jakości sprzętu do realizacji zleceń – stąd nie ma mowy o pomyłkach. W tym kontekście w krótkim wykazie zarysujemy Państwo zarys wykorzystywanych przez nas sposobów do przeprowadzania badań zagęszczenia gruntów.

  • Lekka płyta dynamiczna
  • Profesjonalna sonda DPL
  • Niezawodne sondy DPS/DPSH

Jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług – dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych Klientów – warto. 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu!